You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Domácí filtrace

  • Váš nákupní košík je prázdný!

Filtrační sada Classic Silver PLUS
Kód výrobku:
FSB001
Výrobce:
Dostupnost:
Na skladě
Cena za ks:
5 390 Kč

Pijete rádi čistou vodu? Nebaví vás kupovat PET láhve? Chcete ochránit vaši peněženku a naši planetu? Pak je tato filtrační sada správná volba.
Filtrovanou vodu, čistou, bez mechanických nečistot a chemie, lze využít pro řadu účelů. K pití, oplachu ovoce a zeleniny, výrobě ochucených nápojů či horkých nápojů jako je čaj nebo káva. Při používání naší filtrační sady máte k dispozici neustále požadované množství lahodné filtrované vody v ceně od 11,- Kč za den. Má potom smysl dále kupovat PET láhve?

Chcete-li pít vodu přímo z kohoutku, musíte bezpečně vědět, co pijete. Až 98% Vašeho nápoje tvoří voda. Je důležité, abyste měli jistotu, že se můžete doma bez obav napít. Zlepšit kvalitu vody pro domácnost vám pomůže Sada Classic obsahující vodní filtr 3M, který vyřeší běžné problémy s kvalitou vody jako je zákal, divná pachuť, zápach sedimentu nebo chlóru, rez a nečistoty. Přefiltrovaná voda naší sadou bude lahodná a chutnat bude jako pramenitá voda.

Vodní filtr v Sadě Classic obsahuje Scale Inhibitor, který sníží tvorbu vápenatých usazenin ve varné konvici nebo kávovaru. Tento inhibitor nemá vliv na obsah důležitých minerálů.

Podstatu filtru 3M tvoří aktivní uhlí s antibakteriální úpravou stříbrem. Ten odstraní z vody nežádoucí látky, organické nečistoty a těžké kovy, které mohou mít negativní vliv na chuť a kvalitu pitné vody. Struktura lisovaného bloku aktivního uhlí s velikostí póru 0,5 micronu zachytí odfiltrovatelné zapouzdřené mikroorganismy (cysty, prvoky), které mohou nést zdravotní rizika.

Ve vodě, po průchodu filtrem, zůstávají zachovány důležité minerály tolik potřebné pro vaše zdraví. Voda je filtrací zbavena pouze škodlivých a nežádoucích látek. Je čistá a bezpečná.

Součástí balení je 3-cestná vodovodní baterie, která Vám umožní používat filtrovanou vodu odděleně od studené nefiltrované vody. Rozměry a vyobrazení baterie najdete u výrobku "Vodovodní baterie MERA 3-W" nebo u výrobku "Vodovodní baterie VIVA 3-W".

SNADNÁ SAMOINSTALACE
Filtrační sada Classic obsahuje vodní filtr 3M, filtrační hlavu, do které se filtr aplikuje, potřebné hadice a díly pro napojení mezi přívod vody a běžnou vodovodní baterii. Sadu vodního filtru snadno nainstalujete pod kuchyňskou linku a připojíte na přívod studené vody. Studená voda tekoucí z vašeho kohoutku bude filtrovaná a chutná.


JEDNODUCHÁ A RYCHLÁ VÝMĚNA FILTRU
Po uplynutí doporučeného intervalu filtr snadno sami vyměníte. Ve filtrační hlavě je zabudovaný uzavírací ventil. Pootočením filtru uzavřete přívod vody. Bez nepořádku a rozlité vody filtr z hlavy vyjmete a stejně snadno aplikujete do filtrační hlavy filtr nový.

                                             

                 

JEDINĚ U NÁS MŮŽETE VYUŽÍT TĚCHTO BONUSŮ
          

Filtry
Porozita 0,5 μ
Chlorová kapacita 7 600 l
Redukce chlór, pachy, sediment
Teplota filtrované vody 4 - 38 °C
Provozní tlak 1,7 - 8,6 bar
Účinný průtok 3,8 l / min
Rozměry 10 x 30 cm
Prostor k instalaci 15 x 35 cm
Filtrační médium aktivní uhlí
Účinnost filtrace cyst 99,9 % *
Doporučená expirace 6 - 8 měsíců
Maximální expirace 12 měsíců
Bacteriostatic media Silver ano
Membrána Nylon 0,2 µ ne
Integrovaný předfiltr ano
Redukce bakterií ne **
Scale inhibitor ano
Uzavírací ventil ano
Odstranění dusičnanů ne
Poznámka * Redukce 99.95 % cyst (Protozoan cysts - Cryptosporidium and Giardia)
Poznámka ** Redukce 99.95 % bakterií (pseudomonas aeruginosa a E-coli bakterie)