You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Domácí filtrace

  • Váš nákupní košík je prázdný!

Filtrační sada Premium Silver
Kód výrobku:
FS002
Výrobce:
Dostupnost:
Na skladě
Cena za ks:
4 490 Kč

 

Vaše nejpřísnější požadavky na čistotu a kvalitu vody splní Sada Premium. Kritéria a kvalita výrobku 3M, na který se můžete spolehnout, Vám poskytne bezpečně čistou vodu pro ty, kteří se spoléhají na Vás.

Všichni musí vědět, že až 98% nápoje tvoří voda. Je důležité, aby všichni doma měli jistotu, že se mohou bez obav napít vody z kohoutku. Zlepšit kvalitu vody pro domácnost, vám pomůže vodní filtr 3M, který vyřeší problémy s kvalitou vody jako je zákal, divná pachuť, zápach sedimentu nebo chlóru, rez a nečistoty. Přefiltrovaná voda naší sadou bude lahodná a chutnat bude jako pramenitá voda.

Vodní filtr v Sadě Premium je navíc vybaven nylonovou membránovou filtrací o velikosti pórů 0,2 micronu, která je schopná zachytit patogenní bakterie.

Podstatu filtru 3M tvoří aktivní uhlí s antibakteriální úpravou stříbrem. Ten odstraní z vody nežádoucí látky, organické nečistoty a těžké kovy, které mohou mít negativní vliv na chuť a kvalitu pitné vody. Struktura lisovaného bloku aktivního uhlí s velikostí póru 0,5 micronu zachytí odfiltrovatelné zapouzdřené mikroorganismy (cysty, prvoky), které mohou nést zdravotní rizika.

Po filtraci zůstávají ve vodě zachovány důležité minerály tolik potřebné pro vaše zdraví. Voda je filtrací zbavena pouze škodlivých a nežádoucích látek. Je čistá a bezpečná.

SNADNÁ SAMOINSTALACE
Filtrační sada obsahuje vodní filtr 3M, filtrační hlavu, do které se filtr aplikuje, potřebné hadice a díly pro napojení mezi přívod vody a běžnou vodovodní baterii. Sadu vodního filtru snadno nainstalujete pod kuchyňskou linku a připojíte na přívod studené vody. Studená voda tekoucí z vašeho kohoutku bude filtrovaná a chutná.


JEDNODUCHÁ A RYCHLÁ VÝMĚNA FILTRU
Po uplynutí doporučeného intervalu filtr snadno sami vyměníte. Ve filtrační hlavě je zabudovaný uzavírací ventil. Pootočením filtru uzavřete přívod vody. Bez nepořádku a rozlité vody filtr z filtrační hlavy vyjmete a stejně snadno aplikujete do hlavy filtr nový.


                                             

 

JEDINĚ U NÁS MŮŽETE VYUŽÍT TĚCHTO BONUSŮ
          

Filtry
Porozita 0,2 µ
Chlorová kapacita 7 600 l
Redukce chlór, pachy, sediment
Teplota filtrované vody 4 - 38 °C
Provozní tlak 1,7 - 8,6 bar
Účinný průtok 2,8 l / min
Rozměry 10 x 27 cm
Prostor k instalaci 15 x 32 cm
Filtrační médium aktivní uhlí
Účinnost filtrace cyst 99,9 % *
Doporučená expirace 6 - 8 měsíců
Maximální expirace 12 měsíců
Bacteriostatic media Silver ano
Membrána Nylon 0,2 µ ano
Integrovaný předfiltr ano
Redukce bakterií ano **
Scale inhibitor ne
Uzavírací ventil ano
Odstranění dusičnanů ne
Poznámka * Redukce 99.95 % cyst (Protozoan cysts - Cryptosporidium and Giardia)
Poznámka ** Redukce 99.95 % bakterií (pseudomonas aeruginosa a E-coli bakterie)