You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Domácí filtrace

  • Váš nákupní košík je prázdný!

Časté dotazy

Potřebujete znát odpověď, která se týká vašeho produktu nebo máte další dotaz týkající se řešení 3M™, spojte se s námi, jsme tu, abychom vám pomohli.

 

Máte v nabídce pouze sadu Classic?
V naší nabídce máme ještě sadu Premium s velice jemnou filtrací o porozitě 0,2 (μ. Najdete ji v kategorii "Filtrační sady".

Kdy je nutné vyměnit filtr?
Doporučený interval výměny je 6 měsíců nebo dříve v případě sníženého průtoku vody, když se filtr zanesl mechanickými nečistotami.

Co když po 6 měsících filtr nevyměním?
Je to vaše rozhodnutí, jestli budete dostatečně dbát na vaše zdraví, schopnost filtru redukovat nečistoty se časem snižuje, filtr bude méně účinný.

Když měním filtr, musím uzavírat přívod vody?
Přívod vody do filtrační hlavy uzavírat nemusíte. Otočením filtru se ventil v hlavě uzavře. Nasazením nového filtru a jeho otočením se přívod vody zase otevře.

Co znamená porozita filtru?
Porozita udává minimální velikost částic, které je filtr schopen zachytit. Hodnota je udávána v mikronech (μ). Mikron je tisíckrát menší než milimetr.

Odstraňují vaše filtry dusičnany?
Ne, naše filtry nejsou schopné odstranit dusičnany, protože jsou určeny pro filtrování pitné vody z řadu, kde dusičnany dle vyhlášky být nesmějí. Filtry nejsou určeny pro filtrování studniční vody!

JEDINĚ U NÁS MŮŽETE VYUŽÍT TĚCHTO BONUSŮ